Domov je víc než jen střecha nad hlavou
 
Mít střechu nad hlavou je jedna ze základních potřeb člověka. Není podmíněna časem, ve kterém žijeme, ani místem, kde žijeme. Kdysi se zpívalo “Dáme si do bytu, dáme si vázu, do vázy kytici a pod vázu stůl, ke stolu židli, kdo židli má, bydlí, kdo bydlí, má starostí půl.”

Ale kam dát tu židli? Kam dát ten stůl? A jakou barvu té kytky, abychom podpořili pocit domova, kam se chceme všichni vracet jako do laskavé náruče. Nacházet v něm inspiraci a sílu pro splnění snů a přání, radovat se, objímat a stále mít pocit bezpečí a klidu, když slunce zrovna nesvítí.
 
Jednou z cest, jak dosáhnout harmonického bydlení, je Feng Shui.
 
            
FENG SHUI

pohodové a zdravé bydlení
„Domov je dílo. Překrásné, stejně jako přetěžké. A každodenní.“
Miroslav Horníček, herec
Tento web obsahuje informace, které mohou podléhat ochraně podle přislušnýchch právních předpisů. Jakékoli neautorizované kopírování, imitace či změna obsahu v celku či jeho částí bez předchozího souhlasu autora jsou důsledně zakázány. This web may contain information that is privileged or protected. Any unauthorized copying, imitation or change of part or whole of this document without prior consent from the author is restricted. © 2008 Svatava Tjokordová. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.